м. Київ, вул. Басейна, 5-A, офіс 9
RU UA

Словенія

Показати більше

Багата спадщина Словенії і шикарний відпочинок

Словенія – країна, де поєднуються австрійська точність і балканська дикість. Тури сюди – відмінна можливість насолодитися екскурсіями, помилуватися мальовничістю природи.

Чому варто поїхати до Словенії?

Є топ-причин, чому замовити тур до Словенії буде вірним рішенням.
1. Високі гірські вершини з розпеченого вапняку. Юлійські Альпи – це популярне місце серед мандрівників, а також любителів гір. Це найтепліший і дощовий район європейських Альп. Гора зроблена з вапняку, який дуже добре вбирає вологу, тому після весняної відлиги, коли більша частина води просочується в надра і сонце зігріває пагорби, Юлійські Альпи стають знаменитим ботанічним садом під відкритим небом. Вони – буквально рай для любителів квітів, особливо орхідей або лілій.
2. Короткий, але до останнього метра використаний морський берег. Після розпаду колишньої Югославії Словенії дісталося всього близько сорока кілометрів Адріатичного узбережжя. Протягом деякого часу питання про доступ до основних портів сперечалося з сусідньою Італією. Сьогодні він використовує свою коротку берегову лінію до останнього метра. Міста Копер, Ізола, Піран і Порторож є головними морськими курортами Словенії.
3. Кухня на австро-італо-балканському кордоні. Словенія – країна на кордоні трьох європейських «міні-світів». Центральна Європа, представлена Австрією. Південна Європа, представлена Італією. І специфічна, балканська, частиною якої, з історичної точки зору, вона все ж є. Цей факт, збудований століттями, відбивається не тільки в рисах характеру майже двох мільйонів словенців, але і, звичайно ж, в різноманітній кухні.
4. Вода скрізь, куди не глянь, на поверхні і під землею. Юлійські Альпи є частиною гірського хребта, який утворив рельєф і, отже, відступаючі льодовики. Це самий дощовий район Альп, тому нестачі у воді тут точно немає. У Джульках є два великих льодовикових озера. Блед, недалеко від однойменного курортного міста часів Австро-Угорщини і трохи глибше в Національному парку Триглав, тоді Бохінь – найбільший прісноводний район Словенії.
Подорожі з Феєрією – найкращий відпочинок!

Кращі співробітники

 • Кітун Алла
 • +38 (095) 144-83-33
 • Досвід роботи: 17 років
 • Тєпцова Юлія
 • +38 (068) 774-00-50
 • Досвід роботи: 9 років
 • Пірятінська Вікторія
 • +38 (063) 745-00-70
 • Досвід роботи: 5 років
 • Алєксєєва Уляна
 • +38 (095) 757-95-82
 • Досвід роботи: 3 роки

Отримуйте першим все акції, бонуси і путівники від Феєрії

Три причини подорожувати з Феєрією

20 років у туризмі

Колосальний досвід, довіра туристів і співпраця з найкращими партнерами. Ми динамічні, постійно розвиваємося і покращуємо тури, відкриваємо нове і пропонуємо особливе.

Якість в усьому

Спілкування, індивідуальний підхід, увага до дрібниць та нюансів, правильна логістика, якість готелів, оперативність, інформаційний супровід та чесна ціна.

Найкращі гіди

Досвідчені, заглиблені у матеріал, закохані у свою роботу та уважні до людей гіди супроводжують усі наші тури.

Постійні акції та бонуси для наших туристів