м. Київ, вул. Басейна, 5-A, офіс 9
RU UA

Автобусні тури по Європі

Показати більше

Автобусні тури Європою: найцікавіші екскурсійні путівки

Що може бути простіше, ніж подорожувати на комфортабельному автобусі? Автобусні тури по Європі – це незабутньо, захоплююче, зручно та дуже вигідно. Програма представлених у нас турів продумана до дрібниць – поїздка пройде зовсім без утоми та буде захоплюючою й цікавою. У нас працюють досвідчені гіди, мета яких – не дати вам занудьгувати, наситити подорож незвичайними фактами, а також познайомити з історією різних пам'яток, міст і країн. Щоб подорож Європою була дійсно вражаючою, ми вибираємо нові, незаяложені маршрути, знаходимо нові цікаві місця й зможемо відкрити для вас кожне місто з абсолютно незнайомого боку.

Автобусний тур - це цікаво і вигідно

Якщо ви хочете відправитися в Європу прямо з Києва, ми створимо для вас всі необхідні умови. Екскурсійні тури від нашого туристичного агентства додадуть у ваше життя море нових вражень – ви зможете побачити пишність і розкіш Італії, готичну архітектуру Чехії, відвідати найромантичніше місто – Париж, пройти акуратними вулицями Німеччини і зануритися в тепле море в Хорватії. Автобусний тур – ідеальний варіант для тих, хто хоче відмінно відпочити й помандрувати, не витративши при цьому всі заощадження. Ціни на автобусні тури разюче відрізняються від тих, які пропонуються на подорожі іншими способами, що робить їх оптимальним варіантом економного відпочинку. Завдяки безвізовому режиму України з Європою кожен українець, який бажає подорожувати Європою, повинен мати з собою тільки біометричний паспорт – решту необхідної документації надамо ми.

Кому підійде автобусний тур

Якщо ви допитливі, цікавитеся історією і культурою інших країн і хочете недорого, але з головою зануритися в атмосферу мальовничих європейських панорам, автобусний тур по Європі – те, що потрібно. До того ж, це відмінний варіант для тих, хто боїться літати. Ми несемо повну відповідальність за безпеку наших туристів, тому ніщо не зможе зіпсувати вашу поїздку. Така подорож подарує можливість не тільки дізнатися трохи більше про міста і країни, але також викупатися в теплому і привітному морі, насолодитися приголомшливою природою, скуштувати традиційні страви національної кухні і влаштувати шопінг в бутиках столиць моди – Мілані, Парижі, Флоренції. Не прогавте шанс об'їхати всю Європу за вигідною ціною з Феєрією Мандрів!

Кращі співробітники

 • Кітун Алла
 • +38 (095) 144-83-33
 • Досвід роботи: 17 років
 • Тєпцова Юлія
 • +38 (068) 774-00-50
 • Досвід роботи: 9 років
 • Пірятінська Вікторія
 • +38 (063) 745-00-70
 • Досвід роботи: 5 років
 • Алєксєєва Уляна
 • +38 (095) 757-95-82
 • Досвід роботи: 3 роки

Отримуйте першим все акції, бонуси і путівники від Феєрії

Три причини подорожувати з Феєрією

20 років у туризмі

Колосальний досвід, довіра туристів і співпраця з найкращими партнерами. Ми динамічні, постійно розвиваємося і покращуємо тури, відкриваємо нове і пропонуємо особливе.

Якість в усьому

Спілкування, індивідуальний підхід, увага до дрібниць та нюансів, правильна логістика, якість готелів, оперативність, інформаційний супровід та чесна ціна.

Найкращі гіди

Досвідчені, заглиблені у матеріал, закохані у свою роботу та уважні до людей гіди супроводжують усі наші тури.

Постійні акції та бонуси для наших туристів