м. Київ, вул. Басейна, 5-A, офіс 9
RU UA

Польша

Показати більше

Польща: старовинна архітектура, історичні пам'ятники, смачна кухня

Польська культура та історія тісно переплетена з українською, і тури у Польщу будуть цікаві багатьом. Відпочинок в ній обіцяє масу приємних відкриттів і вражень.

Плюси поїздки в Польщу

Красива жвава Варшава гостинно зустрічає гостей. По сусідству з сучасними проспектами знаходиться Старе місто – дивом збережена під час війни частина стародавньої Варшави, з уцілілим ровом, фортечною стіною, старовинними будівлями. Прославлені варшавські кав'ярні та ресторани з національною кухнею піднімуть настрій навіть під час поганої погоди. Вирушаючи зі столиці на північ, турист потрапляє до Балтійського моря, білого піщаного узбережжя, знаменитих польських пляжів, що залучають на відпочинок в Польщі туристів з усієї Європи. Перлиною прибережної смуги називають Свиноустя, маленьке курортне містечко, розташоване в північно-західній частині. І хоча Балтійське море не надто ласкаве для купання, в сонячні дні серед пляжних дюн влаштовується безліч народу. Якщо ж рухатися з польської столиці на південь, то потрапиш на інший польський курорт, особливо затребуваний в зимовий час. Це Закопане, місце гірськолижного спорту, до речі, найзнаменитіше, але далеко не єдине в Польщі. Протяжність лижних трас тут близько сорока кілометрів. Закопане знаходиться зовсім недалеко від Кракова, міста, яке внесене спеціалізованою установою Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури до Списку Всесвітньої культурної спадщини як одне з найкрасивіших міст світу. Краків вражає своєю вишуканою старовиною, архітектурним ансамблем Старого Мяста. Від пам'ятника Адама Міцкевича на Ринковій площі, серця Кракова, променями розходяться вузькі вулички, кожна з яких чарівна по-своєму. Одна з них приведе туриста в Вавельський замок на березі величавої Вісли. Середньовічна резиденція польських королів виглядає дуже переконливо і говорить про колишню міць Польського королівства. Серед визначних пам'яток Кракова – знаменитий Маріацький костел, Ягеллонський університет, Королівська дорога, Флоріанські ворота. У художньому музеї міста знаходиться справжній скарб світового живопису – «Дама з горностаєм» роботи великого Леонардо да Вінчі. У знаменитій Сукенниці в торгових рядах можна провести години, вибираючи сувеніри на пам'ять про те, що відпочинок в Польщі дійсно вдався. Вибирайте подорож з Феєрією для незабутніх емоцій. Оператор допоможе замовити тур мрії.  

Кращі співробітники

 • Кітун Алла
 • +38 (095) 144-83-33
 • Досвід роботи: 17 років
 • Тєпцова Юлія
 • +38 (068) 774-00-50
 • Досвід роботи: 9 років
 • Пірятінська Вікторія
 • +38 (063) 745-00-70
 • Досвід роботи: 5 років
 • Алєксєєва Уляна
 • +38 (095) 757-95-82
 • Досвід роботи: 3 роки

Отримуйте першим все акції, бонуси і путівники від Феєрії

Три причини подорожувати з Феєрією

20 років у туризмі

Колосальний досвід, довіра туристів і співпраця з найкращими партнерами. Ми динамічні, постійно розвиваємося і покращуємо тури, відкриваємо нове і пропонуємо особливе.

Якість в усьому

Спілкування, індивідуальний підхід, увага до дрібниць та нюансів, правильна логістика, якість готелів, оперативність, інформаційний супровід та чесна ціна.

Найкращі гіди

Досвідчені, заглиблені у матеріал, закохані у свою роботу та уважні до людей гіди супроводжують усі наші тури.

Постійні акції та бонуси для наших туристів